Tipi Seklini Degistir + Kar Yagmasin. Usuyorum.

 • Millennium Serisi: Ejderha Dövmeli Kız
 • Yazar by admin on 03 Ekim 2010 – 22:51 -

  \

  Millennium serisini okuyanlar, bu üçlemenin hepsinin filmi olduğundan haberi vardır. Haberi olmayanlar için The Girl with the Dragon Tattoo(Ejderha Döveli Kız), The Girl Who Played with Fire(Ateşle Oynayan Kız), The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest . Üç filmde Danimarka yapımı ve üçünde oynayan oyuncular aynı. Lisbeth Salender rolünde Noomi Rapace, Mikael Blomkvist rolünde Michael Nyqvist oynuyor.Sadece ilk filmi izledim, kitabı okuyanlar filmde ki o ayrıntıları bulamazlar ama gene de fena film olmamış.

  Millennium serisinin ilk filmi olan Ejderha dövmeli kız Amerikada tekrar çekiliyor. Yönetmen koltuğunda Fight Club, The Curious Case of Benjamin Button ve Se7en filmlerinden tanığımız David Fincher var. Başrol oyuncuları ise;Lisbeth Salender rolünde A Nightmare on Elm Street tekrar çekimde oynayan Rooney Mara, Mikael Blomkvist rolünde Yeni 007 Daniel Craig oynuycakmış.Kadro dikkate alındığı zaman güzel film olur gibi duruyor. Vizyona giriş tarihi olarak ABD için 21 Aralık 2011 olduğu söyleniyor.

  Bu yazı runnaal tarafından sinepil.org adresli sitede yayımlanmak üzere yazılmıştır. Kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz.


  Kollektif bağımsız İçerik | Arkadaşını bu filmi izlemek icin davet et |

  Orijinal Kaynak: sinepil.org


  Etiketler: , , , ,
  Kategori: Haberler | Yorumsuz »

  Bir Cevap Yazın


  Yeni Turkce yerli ve yabanci filmler, full film izleme ve Turkce fragmanlar. Filmleri.biz  2009-2010